FZG CUP. GRALIŚMY W BISKUPICACH. KŁECKO (PRAWIE) MISTRZEM!

W niedzielę, 4 października rozegrano drugi turniej I edycji rozgrywek "Futbolowy Zawrót Głowy Cup". Tym razem gospodarzem była drużyna FZG Jerzykowo/Biskupice a spotkania odbyły się na boisku przy ZSP w Biskupicach. Wysoką formę podtrzymał zespół z Kłecka, który jest już niemal pewny końcowego triumfu!

Najpierw swój mecz towarzyski rozegrali najmłodsi zawodnicy naszej szkółki, którzy tym razem rywalizowali w składach mieszanych. Organizatorzy wraz trenerami Maciejem Kasprzakiem, Piotrem Kubalewskim oraz Włodzimierzem Watrasem doszli do wniosku, że urozmaici to w pewien sposób rywalizację. I mieli rację! Mecz miał bardzo wyrównany przebieg i dostarczył licznie zgromadzonym kibicom dużej dawki emocji!
Podobnie było w rozgrywkach grupy starszej.

Oto zanotowane wyniki:
FZG Jerzykowo/Biskupice - OSiR Pobiedziska 0:1
FZG Jerzykowo/Biskupice - FZG Kłecko 0:4
FZG Kłecko - OSiR Pobiedziska 2:1

Tabela po 2 turniejach:
1. FZG Kłecko 4 10 17:3
2. OSiR Pobiedziska 4 4 6:8
3. FZG Jerzykowo/Biskupice 4 3 4:16

Klasyfikacja strzelców:
6 – Hubert Rogowicz (FZG Kłecko)
3 - Oliwier Kwacz, Mateusz Moch, Michał Radomski (wszyscy FZG Kłecko)
2 – Filip Białas, Filip Kasprzyk (obaj OSiR Pobiedziska), Kacper Kamiński (FZG Jerzykowo/Biskupice), Mateusz Wojnowski (FZG Kłecko)
1 – Kacper Pietrzak (FZG Jerzykowo/Biskupice), Maciej Przymęcki (OSiR Pobiedziska), Eryk Szymura (FZG Jerzykowo/Biskupice), Basia Wierzbińska (OSiR Pobiedziska)
Tym razem tytuł "MVP" trafił do bramkarza OSiR Pobiedziska, Kacpra Filipowicza, który otrzymał upominki ufundowane przez naszego sponsora firmę "Domi Catering" p. Dominiki Moch.
Finałowy turniej odbędzie się 18 października na boisku "Orlik" w Działyniu. Początek imprezy o godzinie 14:30. Szczegóły niebawem na nasze stronie.
W artykule prezentujemy galerię zdjęć z wczorajszego turnieju.
Przemysław Kwiatkowski

Powiązana galeria: